Paslaugos

Padėsime jums įamžinti vaizdą iš dangaus

Nekilnojamo turto fotografavimas ir filmavimas

Vaizdai iš oro visada pritraukia daugiau dėmesio, todėl norint parduoti namą, sodybą, sklypą ar kitą nekilnojamą turtą visada pravartu pateikti ir vaizdo medžiagą užfiksuotą bepiločiu orlaiviu. Nuotraukos iš viršaus suteikia daugiau informatyvumo apie parduodamą objektą. Siūlome NT objektų fotografavimo ir filmavimo paslaugą, taip pat retušuojame nuotraukas, pažymime sklypo ribas ar kitus norimus objektus.

Fotografavimas dronu

Nuotraukos užfiksuotos drono pagalba leidžia pažvelgti į jau įprastus vaizdus kitu, kasdien neregimu kampu, todėl būna įdomios, traukiančios akį. Fotografuojame nekilnojamo turto objektus, renginius, kaimo turizmo sodybas, miestus, kraštovaizdį. Taip pat siūlome užsisakyti asmeninę ar kolektyvo fotosesiją.

Nuotraukos ant drobės

Patiko mūsų įkelta nuotrauka? Norėtumėt ja papuošti savo namų ar darbo vietos sieną? Siūlome aukštos kokybės nuotraukų spaudą ant drobės. Neradote tinkamos nuotraukos? Galime nufotografuoti Jūsų sodybą, patinkantį kraštovaizdį ar kitą norimą vaizdą iš viršaus.

Panoraminės nuotraukos

Panoraminės, didelio matymo kampo nuotraukos suteikia galimybę įamžinti ypač vaizdingus vaizdus. Siūlome įvairaus tipo panoraminės nuotraukas: vertikalios, horizontalios, sferinės 360°, small planet ir kt.

Statybos objektų fotografavimas dronu
Kitos paslaugos

Taip pat teikiame ir kitas paslaugas: statybų eigos foto/video dokumentacija, pasėlių ar miško apžiūra iš oro, tūrių skaičiavimas dronu, transporto mazgų filmavimas eismo intensyvumo skaičiavimui. Neradai reikiamos paslaugos? Susisiek su mumis – pagelbėsim 😉

Filmavimas iš oro

Siūlome aukštos raiškos filmavimą iš oro. Galime filmuoti renginius, statybos objektus, sodybas ir kitus Jūsų pageidaujamus objektus. Kuriame reprezentacinius ir reklaminius vaizdo klipus. Filmuojame sunkiai pasiekiamus objektus (stogus, kaminus ir kt.) detaliai jų apžiūrai.